Kekova Özel Tekne

Akvaryum Koyu

Kekova’da tamamen doğal olarak oluşmuş koyun ismi ise Akvaryum Koyu. İki küçük adanın arasında bulunmaktadır. Bu koyun berraklığı ve güzelliği sizleri büyüleyecektir.

beklemekteyiz.....

Salyangoz Koyu

Kekova adasında uzaktan çok fark edilmeyen bir koydur. Belirgin bir yerde bulunmaması koyun çekiciliğini daha da arttırmaktadır. Adanın güneydoğu yakasında yer almaktadır.

Hamidiye Koyu

Hamidiye koyunun tarihi açıdan önemi büyüktür. O zamandan kayanın üstüne boyanmış bir Türk bayrağımız vardır ve korunmaktadır. Kaleköy’ün doğusunda yer almaktadır. Buranın derinliği ise 5 metre olarak bilinmektedir.

Aperlai Antik Kenti

Şehrin batan sokakları üzerinde yüzmek bu kentin varlığını hissettirecektir. Likya’nın önemli bir liman kenti olarak bilinmektedir. Doğa, tarih ve deniz bu yerde kendini benimsetmiştir. Muazzam bir tarih ve huzur ikisini tek karede bulabileceğiniz nadir bir yerdir.

Gökkaya Koyu

Koyun doğal güzelliği sizlere hoş ve benzersiz deneyimler yaşatacaktır. Çevresinde eski bir korsan mağarası da bulunmaktadır. Derinliği 7-9 metre olarak değişmektedir. Etrafında bir çok kayalık ve adacık yer almaktadır. Sakin ve sessiz bir koydur terapi niteliğinde bir gün geçirmeniz size çok iyi gelecektir.

Korsan Mağarası

Korsan mağarası, turistik açıdan görülmesi gereken oldukça popüler güzelliklere sahip bir deniz mağarasıdır. Derinlik açısından çok fazla derinleşmeme özelliğine sahiptir. İçinde veya etrafında yüzebilirsiniz.

Sakal Tutan Koyu

Sakal tutan koyu çok bilinen ve duyulan koylar arasında yer almamaktadır. Bu durum koyun gizemini arttırıyor. Sessiz ve sakin oluşu gelenleri memnun etmektedir.

Konuşmayı başlat.
Bilgi? Rezervasyon
Hızlı Rezervasyon
Merhaba! Rezervasyon yapmak için konuşmayı başlatın.